Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.09.2008 17:40:15 

Vítám vás

jawa21-mazlik

 

POKUS 1: Po třech měsících práce co jsem na něm dělal jsem zjistli že nemam vůbec nic hotovýho. Protože sme s jedním známým přišli na to že je hnutý rám. Takže rám se musí převařit a nebo sehnat new. Ale tak aspoň mě zůstane sedlo, plasty atd. co jsem "už" stihl vyrobit.

 

POKUS 2:Doufám taky že poslední. Tak už sem dodělal kostru. (krk už je v pohodě ale moc se mě nelíbí zadní kyvka je daná strašně dolů jako u prvního pokusu, ale už to nechám a uvidim jestli to bude dělat neplechu nebo ne.) Plasty co jsem měl vyrobený z 1. pokusu tak stejně vyhodim a budou na mazlikovy plasty a blatníky z RIEJU RX50. Znovu jsem rozebral motor protozě nefungovala nakopávačka a nejspíš sem zapoměl dát pod magneto gufero. (Problém ale je že v magnetu je strhlý závit tak newim ještě jak magneto sundám:D)

Tak magneto je porešený a vipadá to že už to snad pojede. Škoda že sem malej a mazlik velkej:D. Jde se na to. Nakopávačka se nevrací není tam pružina tak se jde roztláčet. Supr chytil ale jaksi jsem nestihl koupit lanka na brzdy a mam rychlopal uplně na ho... tak zabírá furt! Nedá se zastavit:D Parádá vytrhnul sem fajfku a mazlik konečně stojí. Ale bylo to velice nebezpečné takže si dám pokus číslo 3.

POKUS 3: Doufám že bude platit pravidlo do třetice všeho dobrého. Opět sem rám rozřezal a znovu svařil aby byl mazlík nižší. POVEDLO SE:) Jenže kamarád při vší snaze zlomil na mazlíkovi tlumič:( A jelikož sem si opatřil o jeden článek kratší řetěz a tím že sem zase narovnal kyvku tak nestačí. Tak teď musím sehnat co nejrychleji řetěz a tlumič. Jako výfuk sem použil kolínko od značky hikone. Které sem po prvním "článku" uřízl a ve svěráku slisoval u konce tak aby byl jenom takový malý "špaček" pod motorem. Nakopnul sem a řeknu vám mazlík se umí pořádně ozvat. Akorát se bojím aby to dávalo aspoň nějakou kompresi. Mno uvidíme.

Tak mazlík na to jak řve moc nejede takže se chystám na nový výfuk. Zatím marně scháním masku buď z krosky a nebo z endura a ještě zadní blatník. Mno tak doufejme že to nějak splaším. Proto že mazlík bez těchto dvou věcích vipadá podle mě velice ošklivě.

POKUS 4: Tak už sem se byl parkrát projet. A zjistil sem že fichtl bez úprav motoru je jako fotbalový tým bez hráčů. Tak sem začal hledat na internetu všelijaké úpravy. A jak čas plinul tak doma postupně přibyl karburátor Tillotson, klapka do sání. Momentálně mě FRIKULÍN vyrábí hvězdicovou hlavu a WEAPONMAN upravuje kanály ve válci. Sehnal sem si rezonanční výfuk (dává se na simsony) a pro mě nastal čas začít vyrobyt domeček pro klapku. Docela se těším až bude vše v kupě a pojedu to projet. Ale mám strach že se mi to vše nepovede odladit. Mno uvidíme. Mám new rám z 05, nové sedlo z yamahy, masku z krosky, zadní blatník z krosky a nádrž sem použil z pionýra akorát je otočená.

   

Tak hlava je již vyrobená, jenže stále chybí domeček na klapku a doopravuji kolínko ke karbcu. Válec s upravenými kanály mám taky doma. Radši ho dám ale nejdřiv na výbrus a nechám si zrovna k tomu upravit píst. Nevím jestli to vše stihnu do zimy udělat a složit. Tak kdyžtak bohužel bude 4 pokus odskoušen až na jaře:(

   

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek